Воєвідко Людмила Миколаївна

D_M_3425 – начальник навчально-методичного відділу, кандидат педагогічних наук,  доцент кафедри музичного мистецтва педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Педагогічну діяльність на посаді викладача   педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з розпочала 2002р. 2002-2004 р р. закінчила з відзнакою магістратуру Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти ”.

Успішно закінчила аспірантуру Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. У 2010 році блискуче захистила дисертацію та отримала вчений ступінь кандидата педагогічних наук. За високі здобутки підчас навчання в аспірантурі   була відзначена схвальним відгуком Героя України, академіка АПН України, професора, ректора-директора   Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Авдієвського А.Т. У 2013 році Людмилі Миколаївні присвоєно вчене звання доцента.

За час провадження педагогічної діяльності зіграла низку концертів у Чернівцях, Києві, Чорткові, Кам’янець-Подільську, де звучали твори Й.С. Баха, Л. Бетховена, Ф. Шопена, Ф. Ліста, С. Рахманінова, Й. Брамса, А. Дворжака, М. Скорульського…

Людмила Миколаївна проводить активну музично-педагогічну та просвітницько-громадську роботу, плідно працює доцентом кафедри музичного мистецтва, веде активну навчально-виховну та навчально-методичну діяльність. Керує педагогічною практикою студентів, написанням курсових, дипломних та магістерських робіт. Теоретичні та практичні курси, які веде викладач відзначаються високим професіоналізмом.   За час роботи в університеті за активну наукову, творчу та педагогічну діяльність, участь у конкурсах та фестивалях Воєвідко Л. М. неодноразово була відзначена як досвідчений фахівець. Має подяки за підготовку учнівської та студентської молоді до   конкурсів та олімпіад, до участі у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях. Доцент Воєвідко Л. М. приймає активну участь в організації та проведенні заходів кафедри, факультету, університету та міста.   За час роботи в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка видала низку науково-методичних статей, методичних рекомендацій та навчального посібника для вищої школи з грифом МОН. Є постійним та відповідальним наставником академічних груп факультету. Як досвідчений викладач користується авторитетом у студентів та викладачів університету, надає допомогу у розв’язанні навчальних та навчально-методичних проблем.