Прядко Олена Михайлівна – кандидат педагогічних наук (спеціальність 13.00.02 – теорія та методика музичного навчання), доцент кафедри музичного мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, викладає дисципліни – “Методика викладання вокалу”, “Актуальні питання розвитку української вокальної педагогіки”, “Постановка голосу”; автор монографічного дослідження “З піснею крізь роки”, навчального посібника “Розвиток співацького голосу”, колективної монографії “Актуальні питання естетичного виховання молоді засобами музики”, понад 60 публікацій, присвячених проблемам фахової підготовки майбутніх педагогів-музикантів у вищих навчальних закладах; лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів академічного вокального мистецтва (І Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва академічного співу “Українське бельканто запрошує”, Всеукраїнський конкурс виконавців українського романсу “Сміються, плачуть солов’ї”, ІІ Міжнародний конкурс “Кримська весна”, ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву імені В.Заремби); член національної всеукраїнської музичної спілки.