3 жовтня у мистецькому корпусі університету відбувся творчий вечір, на якому студенти і викладачі мали змогу ознайомитися з творчістю оперної співачки Олени Гончарук, солістки Національної опери України, лауреата премії імені Д.Луценка, співачки у стилі неокласики, голови та члена журі міжнародних конкурсів, завідувачки кафедри вокалу Київської академії мистецтв; поета, вченого, книговидавця Дмитра Бураго, лауреата Міжнародної премії “Rara Avis”, члена Національної спілки письменників України; поета і прозаїка Семена Абрамовича, доктора філологічних наук, професора, академіка НАН ВО України, завідувача кафедри слов’янської філології та загального мовознавства КПНУ імені Івана Огієнка. Концертмейстери – Сорота Ольга Миколаївна та Тимчук Анна Ігорівна.

Творчий вечір