8 лютого 2020 р. у Кам’янець-Подільському національному університеті імені І.Огієнка відбувся профорієнтаційний захід “День відкритих дверей”, на якому майбутні студенти мали змогу познайомитися з двома факультетами університету – педагогічним та історичним.

Викладачі спільно зі студентами презентували п’ять спеціальностей педагогічного факультету, серед яких і спеціальність “Музичне мистецтво”. У дружній та творчій атмосфері абітурієнти змогли розглянути підготовлені інсталяції у холі університету, послухати вокальні та інструментальні виступи студентів, дізнатися актуальну інформацію, необхідну для вступу на спеціальність “Музичне мистецтво”, якою зі вступниками поділилися – декан педагогічного факультету В. М. Лабунець, викладачі кафедри музичного мистецтва (А. М. Боршуляк, Т.Д.Пухальський, С.В.Чабан-Чайка) та наш випускник, учасник проекту “ГОЛОС КРАЇНИ” С. Клейніс. Також абітурієнти склали пробне ЗНО з історії України та зареєструвалися на творчі прослуховування з музичного мистецтва, які відбудуться уже в кінці цього місяця (слідкуйте за нашою сторінкою щоб знати точну дату і час), а покищо ми продовжуємо приймати ваші заявки на прослуховування за посиланням:

НЕ ВТРАЧАЙ ЦЕЙ ШАНС !!! ПОДАРУЙ СВІТОВІ СВІЙ ТАЛАНТ !!!

Дякуємо усім, хто був сьогодні з нами! Бажаємо вам успіху!

Відбувся профорієнтаційний захід “День відкритих дверей”