Вітаємо студентку магістратури спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) Мельник Христину, яка стала лауреатом (І місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв “Golden Star”, який проходив 3-5 грудня 2020 року у м. Одеса (номінація “Естрадний спів, клас вокалу професора М.Печенюк). Журі конкурсу: Нелдубаєв Ассет (Казахстан); Бубнова Вікторія; Унієнкова Світлана; Клімова Леся; Мікула Аліна; Бета Мацьолек (Польща); Михайло Ткачук; Ольга Хук; Чубарова Ольга; Анастасія Шило; Нечитайло Зоя; Агнеска П’єтжик (Польща).

Вітаємо студентку магістратури спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) Мельник Христину з перемогою (І місце) у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Golden Star” !