Сьогодні 12 березня 2021р. продовжив свою роботу науково-методичний вебінар «Зміст та особливості роботи з творчими музичними колективами (хоровими, інструментальними) і солістами» у рамках IV Всеукраїнського музичного конкурсу “MusicUniFest-2021” 11-12 березня 2021 р. на цифровій платформі ZOOM («Вокальний та хоровий жанри»).
Пропонуємо вашій увазі відеозапис другої частини вебінару:
1. «Принципи вокально-педагогічної роботи». Доповідь Олени Михайлівни Прядко, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музичного мистецтва К-ПНУ імені Івана Огієнка, члена Національної всеукраїнської музичної спілки.
2. «Методи роботи з дитячими і молодіжними хоровими колективами». Доповідь Любові Василівни Мартинюк, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музичного мистецтва К-ПНУ імені Івана Огієнка, члена Національної всеукраїнської музичної спілки, художнього керівника і диригента хорової капели «Мелос».
3. «Особливості роботи з хоровим колективом над духовними творами». Доповідь Яропуда Зіновія Петрович, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музичного мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
4. Виступи членів журі ІV-го Всеукраїнського музичного конкурсу «MusicUniFest-2021». Оголошення результатів конкурсних прослуховувань за номінаціями вокального та хорового жанру.
Дякуємо конкурсантам, їх наставникам, викладачам, учасникам конференції та науково-методичного за плідну співпрацю, гарні враження та творчу атмосферу.

Науково-методичний вебінар «Зміст та особливості роботи з творчими музичними колективами (хоровими, інструментальними) і солістами»