Хмелюк Микола Олександрович

 – IMG_1118викладач кафедри музичного мистецтва. Народився Микола Олександрович 31 грудня 1988 року у м. Кам’янці-Подільському Хмельницької області.

З 1995р. по 2004 р. навчався в НВК № 9 з поглибленим вивченням англійської мови. У 2004 році закінчив школу мистецтв при НВК № 9 (викладач по класу баяна – Крайняк В.В.).
З 2004 р. по 2008 р. продовжив навчання у Кам’янець-Подільському училищі культури за спеціальністю «Народна художня творчість» (викладач по класу баяна – Царук О.П.). У 2008 р. з відзнакою закінчив училище та здобув кваліфікацію викладача, організатора культурно-дозвіллєвої діяльності, керівника аматорського творчого колективу народних інструментів.

У 2008р. вступив до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (факультет культури і мистецтв). У 2011 році закінчив університет та здобув кваліфікацію вчителя музики, етики, естетики, режисера музично-виховних заходів (викладач по класу баяна – доц. Дорохін В.Г.).

У 2011 р. розпочав свою трудову діяльність у Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв на посаді викладача та концертмейстера циклової комісії народних інструментів.
З вересня 2012 р. по грудень 2013 р. навчався у магістратурі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (спеціальність «Театральне мистецтво», спеціалізація «Звукорежисура»), після закінчення якої отримав кваліфікацію викладача вищих навчальних закладів, звукорежисера. З відзнакою захистив магістерську роботу на тему: «Музичні комп’ютерні технології як новий інструментарій сучасного нотопису» та отримав право вступу до аспірантури.

Лауреат багатьох Всеукраїнських конкурсів молодих виконавців на народних інструментах (баян).