Пухальський Тарас Дмитрович

  – після навчання у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (педагогічний факультет, спеціальність “Педагогіка і методика середньої освіти. Музика”), був прийнятий на посаду викладача диригування кафедри методики музичного виховання, вокалу і хорового диригування.

Будучи студентом, неодноразово представляв університет на мистецьких олімпіадах, конкурсах та фестивалях; організував чоловічий вокальний ансамбль “Каданс”.

У 2009 році, отримавши диплом з відзнакою, вступив до магістратури. Під керівництвом професора З.П. Яропуда працював на магістерською роботою “Підготовка вчителя музики до диригентської діяльності в умовах загальноосвітньої школи”, яку захистив на “відмінно”. Після магістратури прийнятий на посаду викладача кафедри.

Пухальський Т.Д. активно займається науково-дослідною та пошуковою роботою, пише та публікує наукові статті, бере участь у конференціях різного рівня, збирає та опрацьовує українські народні пісні, робить аранжування, займається концертною діяльністю.