Договір про співпрацю з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією

Договір про співпрацю з інститутом мистецтвознавтва, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України

Установчий договір з Чернівецьким училищем мистецтв про створення на базі Кам’янець-Подільського державного університету навчально-науково-методичного комплексу.

Установчий договір з Кам’янець-Подільським училищем культури про створення на базі Кам’янець-Подільського державного університету навчально-науково-методичного комплексу.

Установчий договір з Педагогічним коледжем Чернівецького державного університету ім. Ю. Федьковича про створення на базі Кам’янець-Подільського державного університету навчально-науково-методичного комплексу.

Установчий договір з Барським педагогічним училищем ім. М. Грушевського про створення на базі Кам’янець-Подільського державного університету навчально-науково-методичного комплексу

Угода про спільну діяльність щодо проведення навчальних та виробничих практик студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Угода про співпрацю між Інститутом педагогіки НАПН України та Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка.

Установчий договір з Теребовлянським вищим училищем культури про створення на базі Кам’янець-Подільського державного університету навчально-науково-методичного комплексу.

Установчий договір з Дубенським училищем культури Рівенського державного гуманітарного університету про створення на базі Кам’янець-Подільського державного університету навчально-науково-методичного комплексу.

Установчий договір з Чортківським педагогічним училищем культури  про створення на базі Кам’янець-Подільського державного університету навчально-науково-методичного комплексу.

Угода про співпрацю між Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України та Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка

Договір про взаємодію і співробітництво між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка і Закарпатською академією мистецтв

Договір про взаємодію і співробітництво між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка і Тираспольським державним університетом

Договір про взаємодію і співробітництво між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка і Кам’янець-Подільським державним історичним музеєм-заповідником