На кафедрі “Музичне мистецтво” велика увага приділяється професійному рівню науково-педагогічного колективу, підвищенню їх кваліфікації та академічній мобільності. З 4 лютого по 4 березня 2021 року викладач кафедри Тарас Пухальський успішно пройшов дистанційне науково-педагогічне стажування у європейському університеті ISMA (м.Рига, Латвія), метою якого було вивчення європейського досвіду організації освітнього процесу в закладах вищої освіти, вивчення теоретичних основ викладання в сучасних умовах з використанням інноваційних освітніх методик, технологій дистанційної освіти та їх практичне застосування у викладанні навчальних дисциплін у закладах вищої освіти України, підвищення рівня педагогічної та фахової майстерності, розширення наукових та професійних зв’язків із закладами вищої освіти Європейського Союзу.

Вітаємо викладача кафедри музичного мистецтва Тараса Дмитровича Пухальського з успішним проходженням дистанційного науково-педагогічного стажування у європейському університеті ISMA (м.Рига, Латвія)!