Концерт духовної музики студентів класу вокалу професора Майї Антонівни Печенюк

_______________________________________________________________________________________

 

 

17 листопада у виставковій залі відкрилась виставка: «25 років дружби між Кам‘янець-Подільським та Іспанією». На ній ілюструвались плакати творчих зустрічей за участю випускників нашого університету.

 

_______________________________________________________________________________________

Нагороди випускників

 

________________________________________________________________________________________

17 листопада у виставковій залі відкрилась виставка: «25 років дружби між Кам‘янець-Подільським та Іспанією». Під час відкриття виставки підписали протокол намірів про співпрацю між нашим містом і Вільясана де Мена (Іспанія). На виставці представлені світлини учасників концертів – викладачів і студентів Кам’янець-Подільського національного університету імеіні Івана Огієнка у м.Теруель. 

________________________________________________________________

  Ліпман Борис Романович: біобібліографічний покажчик / Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Наукова бібліотека; [уклад. Н. Я. Скоропад, Р. А. Войцехівська; редкол. : О. М. Завальнюк (голова), В. С. Прокопчук (відп. ред.) та ін.]. Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2010. 48 с.

   До покажчика включені біобібліографічні матеріали, в яких йдеться про наукову та педагогічну діяльність доцента кафедри методики музичного виховання, вокалу та хорового диригування Бориса Романовича Ліпмана.

 

Інформація про творчі конкурси 2014 – 2015 рр.

Лауреати міжнародних і Всеукраїнських конкурсів, призери (2006-2010)

І Всеукраїнський конкурс “Товтри-2010”

Творчі досягнення студентів

Музей М. Леонтовича у Кам’янець-Подільському університеті