Лабунець Віктор Миколайович

Нагороди та відзнаки Лабунця В. М.

З нагоди 65-річчя від дня народження та 40-річчя науково-педагогічної діяльності Віктора Миколайовича Лабунця в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка надруковано біобібліографічний покажчик (Серія: Постаті в освіті і науці. Випуск 27) «Віктор Миколайович Лабунець: педагог, науковець, декан». Покажчик містить біографічний матеріал, нариси колег і студентів, список основних наукових публікацій, що розкривають життєвий і творчий шлях Віктора Миколайовича Лабунця – доктора педагогічних наук, професора, декана педагогічного факультету, професора кафедри музичного мистецтва, керівника науково-дослідної лабораторії «Історія, теорія і практика музичної інструментальної освіти», засновника наукової школи «Інноваційні технології фахової підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Печенюк Майя Антонівна

Бібліографічний покажчик

Нагороди Печенюк М. А.

Яропуд Зиновій Петрович

Нагороди Яропуд З. П.

Воєвідко Людмила Миколаївна

Нагороди і відзнаки Воєвідко Л. М.

Маринін Іван Григорович

Нагороди і відзнаки Маринін І. Г.

Ситник Тамара Миколаївна

Нагороди Ситник Т. М.

Мартинюк Любов Василівна

Нагороди Мартинюк Л. В.

Аліксійчук Олена Станіславівна

Нагороди Аліксійчук О. С.

Борисова Тетяна Валеріївна

Нагороди Борисова Т. В.