Лабунець Віктор Миколайович

Нагороди та відзнаки Лабунця В. М.

З нагоди 65-річчя від дня народження та 40-річчя науково-педагогічної діяльності Віктора Миколайовича Лабунця в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка надруковано біобібліографічний покажчик (Серія: Постаті в освіті і науці. Випуск 27) «Віктор Миколайович Лабунець: педагог, науковець, декан». Покажчик містить біографічний матеріал, нариси колег і студентів, список основних наукових публікацій, що розкривають життєвий і творчий шлях Віктора Миколайовича Лабунця – доктора педагогічних наук, професора, декана педагогічного факультету, професора кафедри музичного мистецтва, керівника науково-дослідної лабораторії «Історія, теорія і практика музичної інструментальної освіти», засновника наукової школи «Інноваційні технології фахової підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Печенюк Майя Антонівна

Бібліографічний покажчик

Нагороди Печенюк М. А.

Воєвідко Людмила Миколаївна

Нагороди і відзнаки Воєвідко Л. М.

Мартинюк Любов Василівна

Нагороди Мартинюк Л. В.

Аліксійчук Олена Станіславівна

Нагороди Аліксійчук О. С.

Борисова Тетяна Валеріївна

Нагороди Борисова Т. В.

Чабан-Чайка Світлана Володимирівна

Нагороди Чайка С. В.