Інформація для вступників

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ВИПУСКНИКІВ ЗОШ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

Оголошення для АБІТУРІЄНТІВ-2020, які бажають навчатися за спеціальністю “Музичне мистецтво” !!!
У зв’язку з продовженням карантину до 22 червня, творчі прослуховування на спеціальність “Музичне мистецтво” у К-ПНУ імені І.Огієнка цього року відбуватимуться ОНЛАЙН!
Для цього просимо заповнити форму-заявку та продемонструвати свої музичні здібності, додавши відеофайли свого виступу або посилання (URL) на відео у мережі інтернет. Це може бути гра на музичному інструменті, спів пісні під супровід або acapella і т.д.
Форма-заявка доступна за посиланням: https://goo.gl/forms/XUhnhWxwCwIotzDt2
Результати онлайн-прослуховувань ми повідомимо Вам на вказаний у заявці номер телефону.
Слідкуйте за нашою фейсбук-сторінкою, щоб володіти актуальною інформацією про нашу спеціальність:
https://www.facebook.com/kafedramuzykykpnu/
Детальну інформацію про спеціальність «Музичне мистецтво», а також відповіді на ваші запитання можна отримати за телефонами:
097-67-00-215, 097-50-16-504, 067-349-03-25 (Kyivstar)
099-76-13-599 (Vodafone), 093-20-43-201 (Life)

   До вашої уваги відеоролик про наш рідний мистецький корпус Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка, де Ви матимете змогу здобувати нові знання та вдосконалювати свої таланти.

Cтудентка 4 курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Діана Гончар на профорієнтаційному заході “День відкритих дверей у К-ПНУ імені Івана Огієнка” (презентація педагогічного факультету)

 

Тетяна Шип – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Солобковецької сільської ради, випускниця спеціальності “Музичне мистецтво”. Радіємо успіхам наших випускників.

Петро Труфин – артист академічного ансамблю пісні і танцю Хмельницької філармонії “Козаки Поділля”, згодом – капелян хорової капели м. Кліфтон (США)

 

Дем’янів Олеся, викладач вокалу Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені О.Барвінського, випускниця спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Наталія Мороз, викладач музичного мистецтва Старокостянтинівської гімназії (м.Старокостянтинів, Хмельницька область), випускниця спеціальності “Музичне мистецтво” Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.