21 жовтня до Міжнародного дня академічної доброчесності у рамках підсумкового заняття з дисципліни “Комп’ютерне моделювання та аранжування музичних творів”, під керівництвом кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри музичного мистецтва Тараса Пухальського, проведено обговорення основних видів правопорушень у використанні авторських музичних творів, музичних фонограм та норми авторської етики у музично-виконавській і педагогічній діяльності за темою – “Плагіат, ремейк, кавер – у чому різниця?”.

Також у колі студентів спеціальності 014 Середня освіта “Музичне мистецтво” та науково-педагогічних працівників, магістранти MM1-M21 групи презентували у власному виконанні свої творчі роботи – аранжування українських народних пісень, відомих хітів української та зарубіжної естради, над якими працювали на практичних та лабораторних заняттях.
Бажаємо магістрантам сповна реалізувати здобутий досвід аранжування у практичній музично-педагогічній діяльності, завойовувати нові творчі вершини та пам’ятати, що найбільшого успіху можна досягти лише за умов доброчесного ставлення до музичної творчості.

Плагіат, ремейк, кавер – у чому різниця?