6 травня на кафедрі музичного мистецтва КПНУ імені Івана Огієнка продовжив роботу науково-практичний вебінар «Інновації в мистецькій освіті: теорія та практика». Доповідачі Борисова Тетяна Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музичного мистецтва презентувала доповідь на тему: «Формування культурної компетентності школярів засобами музично-театрального мистецтва».
     Колодзінська Аліна Анатоліївна, викладач хорового та сольного співу, старший викладач вищої категорії музичної школи імені Святослава Ріхтера, висвітлила тему: «Музичний театр як засіб розвитку творчих здібностей школярів: практичний досвід роботи». Змістовні доповіді викладачів отримали схвальний відгук аудиторії та викликали неабияку цікавість.

Вебінар «Інновації в мистецькій освіті: теорія та практика»