У травневому засіданні кафедри музичного мистецтва взяла участь методист НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Хмельницького ОПІППО Анжела Махмутова. Було обговорено наступні питання:
1. Ключові нововведення Нової української школи. Виклики, що стоять перед базовою загальною середньою освітою.
2. Підготовка майбутніх учителів закладів загальної середньої освіти, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти.
3. Типові освітні програми та модельні галузеві програми.
4. Інтеграція в навчанні та у викладанні інтегрованого курсу “Мистецтво”.
На зображенні може бути: 1 особа та текст
На зображенні може бути: 1 особа, світле волосся та окуляри