23 жовтня у К-ПНУ імені Івана Огієнка відбувся дискусійний форум «Академічна доброчесність як стандарт поведінки в умовах сучасного освітнього середовища» (до Міжнародного дня академічної доброчесності). До заходу долучилися передставники спеціальності “Музичне мистецтво” – гарант освітньої програми 014 Середня освіта “Музичне мистецтво” (ОС “Бакалавр”) доцент Тетяна Совік, студенти та магістранти спеціальності. Серед спікерів заходу Наталія Мазур, голова комісії з питань академічної доброчесності; Зореслава Шевчук, методист вищої категорії навчального відділу (з питань академічної доброчесності); Світлана Антонецька – правозахисниця, радниця Хмельницької ОВА з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії; Вадим Стельмах – начальник відділу взаємодії з громадами Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області; Віталій Кавкало – начальник сектору дотримання прав людини Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області. Дякуємо за жваву дискусію, цікаву інформацію та популяризацію принципів академічної доброчесності серед спільноти нашого університету.

Нет описания фото.