Вітаємо лавреатів ХІV Міжнародного Двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв «Dance Song Fest-2024» – маґістранта спеціальності «Музичне мистецтво» Олега ПРОКОПИШЕНА (І премія) та студентку IV курсу Анастасію ШКВАРСЬКУ (ІІ премія), номінація – академічний спів, обоє є вихованцями проф. Майї ПЕЧЕНЮК.
Фестиваль-конкурс проходив з 3 по 9 червня у Харкові (online), організаторами заходу є Міністерство культури та інформаційної політики України, Харківська державна академія культури, Благодійний фонд підтримки талановитих дітей та молоді «Жар-Птиця».
Беручи участь у фестивалі-конкурсі, наші учасники не тільки демонструють свою виконавську майстерність, а й донатять на ЗСУ (частина внесених учасниками коштів перерахована на потреби Збройних сил України, а саме, на закупівлю портативної станції для 92 Окремої штурмової бригади І Дивізіону 3-ої Батареї).
Ми перемагаємо завдяки ЗСУ. Дуже надіємось і хочемо, щоб наступні конкурси проходили під мирним небом.
Результати і відеоролики виступів окремих учасників розміщені на YOUTUBE каналі фестивалю: https://www.youtube.com/@DanceSongFest2024
Возможно, это изображение 2 человека и фортепиано
Возможно, это изображение 1 человек, фортепиано и кларнет
Возможно, это изображение танцы и текст «МΙНСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ TA НФОРМАЦИНО ПОЛиТИКИ УКРАΪНИ АΪНИ ХАРКОВСЬКА ДЕ РЖА РЖАВНА АКАДЕМИЯ мЯ КУЛЬТУРИ БЛАГОДЙНИЙ ФОНД ПИДТРИМКИ ТАЛАНоВИТИ ДИТЕЙ ΤΑ МОлод! <<ЖАР-ПТИЦЯ> ДИПЛОМ DANCE МИЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ ДВОПТРОВИЙОЕСТИВАЛЬ-КОНКУРСПИстаит МИСТЕЦТВ SONG FEST 2024 ЛАУРЕАТ 2 стУПЕня dance song Номинация: Академ.чний вокал, ' Нагороджуеться Шкварська Анастасия Викладач: ПеченюкМайя Антон.вна Концертмейстер: Тернова Анжелика В ячеславивна Камянець-Подльський нацпональний университет İMeHi вана OriEHKa, нець-Подльський Свитлана Манько Кандидат мистецтвознавства, Ta Hay завидувач кафедри страдного народного спиву ХДАК, Украёна, XapkiB спивачка, поет, композитор 3- червня20 2024 Людмила Кудрич tte Директор фестивалю, Заслужена артистка Украёни, ,зав.дувач кафедри театру лагодного фонду МОЛодй Благодйний ЖАР-ПТИЦЯ»> Na26354907»