7 і 10 червня відбувся захист курсових робіт з методики музичного виховання (керівники професор М.Печенюк, доцент Л.Воєвідко) у здобувачів освіти 3 курсу денної та 2 курсу заочної форм навчання. Відповідно до положень нормативних документів К-ПНУ імені І.Огієнка у сфері дотримання принципів академічної доброчесності, усі роботи в установлений термін пройшли перевірку рівня запозичень за допомогою сервісу Unicheck, яка засвідчила високий рівень унікальності академічних текстів робіт студентів. Хоч процентні показники мають лише рекомендаційний характер, а оцінка на захисті виставляється комісією, приємно, що при написанні академічних текстів студенти дотримуються принципів академічної доброчесності та засвідчили високий рівень знань з методики музичного виховання.
Вітаємо здобувачів спеціальності “Музичне мистецтво” з черговим пройденим рубежем, а студентам молодших курсів радимо брати з них приклад та пам’ятати, що чесність і сумлінна праця неодмінно приведуть до професійного успіху.
Возможно, это изображение 7 человек, люди учатся и текст
Возможно, это изображение 2 человека, люди учатся и текст
Возможно, это изображение учеба и текст
Возможно, это изображение 1 человек