6-7 червня у місті Луцьк відбувся III Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва ім. Андрія Гордійчука «СПІВОЧЕ ПОЛЕ».
Конкурс проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України та Волинського національного університету ім. Лесі Українки. Музичне дійство зібрало понад 400 учасників з України, Словенії, Польщі та Латвії.
Вітаємо студентку II курсу спеціальності «Музичне мистецтво» – Столабу Анастасію з перемогою-дипломом I ступеня! (викладач – доцент Мартинюк Л. В; концертмейстер Луценко В. В.)
Анастасія, поєднуючи навчання із викладацькою діяльністю в міській дитячій школі мистецтв, не тільки задіює у конкурсах своїх молодших вихованців, а й сама показує приклад професійного зростання для учнів класу. Бажаємо творчої наснаги та нових перемог!