02 вересня 2024 року у мистецькому корпусі відбулася зустріч здобувачів 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з гарантом ОПП “Музичне мистецтво”, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри музичного мистецтва Тетяною Совік.
Під час зустрічі гарантом ОПП окреслено основні компоненти ОПП, процедуру обрання освітніх компонент вільного вибору, реалізації права на академічну мобільність, дотримання принципів академічної доброчесності, визнання результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти та ін. Здобувачів вищої освіти проінформовано щодо організації освітнього процесу в Огієнковому університеті, зокрема діяльності відділу наукової роботи, відділу міжнародних зв’язків, бібліотеки університету, центру інформаційних технологій, соціально-психологічної служби тощо.

Зустріч здобувачів 1 курсу предметної спеціальності 014.13 Середня освіта (Мистецтво. Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з гарантом ОПП “Музичне мистецтво”