16 вересня відбулася зустріч здобувачів 1-4 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти предметної спеціальності 014.13 Середня освіта (Мистецтво. Музичне мистецтво) з гарантом ОПП Середня освіта (Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри музичного мистецтва Тетяною Совік, яка ознайомила здобувачів із глобальними цілями сталого розвитку, проголошеними резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 25 вересня 2015 року № 70/1, визначених Указом Президента України від 30 вересня 2019 року № 722:
-подолання бідності;
-подолання голоду;
-міцне здоров’я;
-якісна освіта;
-гендерна рівність;
-чиста вода та належні санітарні умови;
-доступна й чиста енергія; -гідна праця і економічне зростання;
-інновації та інфраструктура; -зменшення нерівності; -сталий розвиток міст і громад;
-відповідальне споживання;
-боротьба зі зміною клімату; -збереження морських ресурсів;
-захист екосистем суші;
-мир та справедливість; -партнерство заради сталого розвитку.
Також Тетяна Совік окреслила шляхи набуття здобувачами загальних і спеціальних компетентностей (зазначених в ОПП), спрямованих на досягнення означених цілей сталого розвитку та проінформувала здобувачів про надання в Огієнковому університеті рівноправного доступу до здобуття вищої освіти, відсутність гендерних і матеріальних утисків, сексуальних домагань та насильства. Гарант ОПП зазначила, що детальніше з глобальними цілями сталого розвитку здобувачі будуть ознайомлені під час вивчення освітніх компонент “Вступ до спеціальності” та “Основи громадянської освіти”.

ГЛОБАЛЬНІ ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ