Студенти спеціальності «Музичне мистецтво» організували та провели святковий концерт «Моя Alma-мater», який присвятили 103 річниці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та 62 річниці педагогічного факультету. Студентів привітала випускниця педагогічного факультету, заступник декана факультету, докторка педагогічних наук, професорка Наталія Бахмат. У тематичному концерті взяли участь: студентський хор «Мелос» (художній керівник – кандидатка педагогічних наук, доцентка Любов Мартинюк), тріо бандуристок (Віталіна Козак, Вікторія Штифлюк та Христина Войціцька), солісти-вокалісти (Олег Прокопишен, Дана Гуменюк, Христина Мельник), ансамбль бандуристів «Чарівні струни» (художній керівник кандидатка педагогічних наук, доцентка Світлана Чабан-Чайка).

Святковий концерт «Моя Alma-мater»