1-2 березня відбулась звітна конференція за підсумками НДР у 2022 р. викладачів кафедри музичного мистецтва. Окрім слухання доповідей, обговорювались наукові здобутки НПП; робота науково-дослідного центру вивчення педагогічної і творчої спадщини М.Леонтовича, робота науково-дослідної лабораторії «Історія, теорія і практика музичної, інструментально-виконавської освіти», робота наукової школи «Інноваційні технології фахової підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва». Також обговорювались питання планування організації і проведення різноманітних видів творчої співпраці з закладами середньої освіти та спеціалізованими навчальними закладами міста, району, області, зокрема – проведення вебінару на тему: «Інновації в мистецькій освіті: теорія та практика» у квітні-травні 2023 р.; VI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Роль і місце мистецької педагогіки у формування сучасної особистості» у березні 2023 р.; VI Всеукраїнського музичного конкурсу «MusicUniFest-2023»; проведення вебінару на тему: «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі викладання мистецьких дисциплін». Усі заходи, які організовуються колективом кафедри проходять під гаслом «Все буде Україна».

Звітна конференція за підсумками НДР у 2022 р. викладачів кафедри музичного мистецтва