01.11.2023 року відбулася робоча зустріч гаранта освітньо-професійної програми Середня освіта (Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри музичного мистецтва Тетяни Совік із директором Кам’янець-Подільського ліцею №15 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області Оксаною Чижевською та професіоналом-практиком, учителем-методистом вищої кваліфікаційної категорії, голови міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва, вчителем музичного мистецтва Кам’янець-Подільського ліцею № 15 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області Вадимом Хлібовським. Обговорювали освітньо-професійну програму Середня освіта (Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, запропонували ввести до освітньої компоненти «Методика музичного виховання» методичні рекомендації навчання музики дітей з особливими освітніми потребами», освітньої компоненти «Психологія» – ментальне здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни.

Зустрічі гаранта освітньо-професійної програми із роботодавцями та професіоналами-практиками й обговорення ОПП