26 грудня у здобувачів вищої освіти спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відбулися звітні конференції з практик: виробничої педагогічної практики в початковій школі (ММms1-В21 група, керівники практики: кандидати педагогічних наук, доценти Тетяна СОВІК, Людмила ВОЄВІДКО, Любов МАРТИНЮК, Вікторія ФЕДОРЧУК, кандидат психологічних наук, доцент Світлана ДОРОФЕЙ) та навчальної педагогічної практики в спеціалізованих навчальних закладах (ММ1-В20 група, керівники практики: кандидати педагогічних наук, доценти Людмила ВОЄВІДКО, Тетяна СОВІК). Здобувачі вищої освіти ділилися враженнями від проходження практики та набутим досвідом. Вітаємо з успішним захистом практики!

Звітні конференції з практик: виробничої педагогічної практики в початковій школі та навчальної педагогічної практики в спеціалізованих навчальних закладах