24-30 березня 2024 року проходив VІІІ Двотуровий Міжнародний Дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Kharkiv Fest – 2024». Організатори фестивалю-конкурсу:
Міністерство культури та інформаційної політики України; Харківська державна академія культури; Благодійний фонд підтримки талановитих дітей та молоді «Жар–Птиця». У номінації “Академічний вокал”, V категорія, лауреатом І премії стала Анастасія Шкварська, студентка IV курсу спеціальності “Музичне мистецтво”, яка представила на конкурс твір Б.Фільц на слова Т.Шевченка “Вітре буйний”. Вітаємо Анастасію, бажаємо прагнути тільки до кращого, завжди доводити, що вона гідна високої нагороди. Бажаємо впевнено рухатися до поставленої мети і ніколи не сумніватися у своєму успіху.
Вітаємо Анастасію Шкварську з отриманням диплому лауреата 1 премії VIII Міжнародного двотурового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Kharkiv Fest – 2024»!