НАШ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД НАГОРОДЖЕНИЙ ГРАН-ПРІ!
25 квітня студенти спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у Відкритому фестивалі-конкурсі творчо обдарованої молоді серед навчальних закладів України «ПОДІЛЬСЬКА ЛІРА – 2024» під назвою «ПРИРЕЧЕНІ НА ПЕРЕМОГУ», що відбувся на базі навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут».
За умовами конкурсу наш університет імені Івана Огієнка гідно представили 5 виконавців, які майстерно виконали програму, а саме: Шкварська Анастасія (студентка IV курсу) виконала пісню «Лукашева сопілка» композитора А. Кос-Анатольського (клас професора Майї Печенюк, концертмейстер Анжеліка Тернова); Кіріл С’єдін (студент IІІ курсу) виконав п’єсу для фортепіано Ігоря Шамо «Румунська» (клас доцента Альони Боршуляк); Діана Хрущ (студентка I курсу, клас викладача Романа Ковальського) виконала твір Шарля Данкля для саксофона «Вступ і варіація на тему Пачіні», акомпанував їй Кіріл С’єдін; арія Оксани з опери «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського прозвучала у виконанні Дани Суханової, студентки IV курсу (клас доцента Олени Прядко, концертмейстер викладач Надія Лаврентьєва); Білюк Михайлина (студентка IІІ курсу) виконала «Я жива», слова і музика Ілларії (клас доцента Любові Мартинюк).
Тематичну програму «Приречені на перемогу», сценарій виступу та відеоматеріали підготувала в.о. завідувача кафедри, доцент Альона Боршуляк. Вели концертну програму студенти Білюк Михайлина та Дмітрієв Григорій.
Виступи студентів, які майстерно виконували класичні та сучасні твори, тепло сприймали глядачі. Високоповажне журі високо оцінило професіональне виконання концертних творів нашими студентами, а також відповідність тематики програми виступу назві фестивалю-конкурсу «ПРИРЕЧЕНІ НА ПЕРЕМОГУ». Тож заслужено наш навчальний заклад виборов Гран-прі. Вітаємо всіх учасників з перемогою! Сподіваємось скоро почути про ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ України над ворогом!
Возможно, это изображение текст
Возможно, это изображение 5 человек и текст
Возможно, это изображение 7 человек, кларнет, арфа, скрипка и текст
Возможно, это изображение 6 человек, карта и текст