Викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка різних факультетів та кафедр, зокрема: викладач педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва Олена Аліксійчук, викладач факультету фізичної культури завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доцент Евеліна Жигульова, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач Марина Чистякова, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач Олена Клюс взяли участь у Всеукраїнському фестивалі інновацій із стартап-проєктом «Profe-box».

Цей фестиваль проводять для стартаперів із різних галузей і сфер діяльності, які прагнуть продемонструвати свої інноваційні рішення та досягнення.
   Продовжуємо активно розвивати стартапінг у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка!
Стартап-проєкт «Profe-box»