30 квітня о 12. 00 буде проведено майстер-клас «Формувальне оцінювання на уроках мистецтва в Новій українській школі: проблеми впровадження та шляхи вирішення» для здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Проводитиме захід вчитель-методист, тренер НУШ, професіонал-практик, учитель-методист вищої кваліфікаційної категорії, голова міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва, вчитель мистецтва, музичного мистецтва Кам’янець-Подільського ліцею № 15 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області Вадим ХЛІБОВСЬКИЙ.

На майстер-класі здобувачі ознайомляться із особливостями сучасних підходів щодо оцінювання мистецьких досягнень учнів закладів загальної середньої освіти, принципами та техніками формувального оцінювання, а також практично відпрацюють технологію роботи із платформою Plickers – дієвого  інструмента формувального оцінювання в роботі вчителя мистецьких дисциплін ЗЗСО.

Майстер-клас проводитиметься у аудиторії №8 мистецького корпусу КПНУ.

Чекаємо на зустріч!