31.10.23 р. відбулась зустріч здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) із гарантом освітньо-професійної програми Борисовою Т. В. На зустрічі був присутній також куратор академічної групи магістрантів Пухальський Т. Д..

Гарант ОП повідомила присутніх, що в університеті триває моніторинг освітніх програм, метою якого є покращення якості підготовки здобувачів вищої освіти до майбутньої професійної діяльності. Потім здобувачі обговорили запропонований в ОП перелік освітніх компонентів, які мають опановуватись впродовж усього терміну навчання, проаналізували зміст загальних та спеціальних компетентностей, програмових результатів навчання, а також висловили свої міркування й пропозиції щодо удосконалення освітньо-професійної програми.

Під час зустрічі магістранти також розповіли, які вибіркові освітні компоненти вони обрали, поділились, чи легко було зробити той або інший вибір, чи достатньо вони були  обізнані із змістом пропонованих у каталозі вибіркових дисциплін, чи достатньо інформативними і зрозумілим для них були силабуси дисциплін. Також під час розмови здобувачі висвітлили своє розуміння й бачення перспектив використання набутих знань і вмінь  з тих або інших вибіркових дисциплін у майбутній професійній діяльності.

Борисова Т.В, в свою чергу, вкотре наголосила на важливості вдумливого й ретельного підходу до формування власної освітньої траєкторії,  пояснила, що в університеті докладаються значні зусилля, щоб кожен студент відчував себе суб’єктом освітнього процесу, мав змогу вільно обирати свій власний шлях набуття потрібних для успішної професійної діяльності компетентностей.

Наприкінці здобувачі висловили побажання включити до групи розробників освітньо-професійної програми одного із студентів першого курсу для того, щоб їх інтереси також враховувались при розробці ОПП.

Загалом, зустріч була конструктивною і плідною на рішення.

Зустріч здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) із гарантом освітньо-професійної програми Борисовою Т. В.