У дні студентської науки робота секції «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» проходила 9 квітня у двох підсекціях – «Вокально-хорові дисципліни та методики їх викладання» та «Теорія, історія музики і гри на музичних інструментах». Всього заслухано 30 доповідей студентів і магістрантів.
На пленарному засіданні (10 квітня) декан педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Віктор ЛАБУНЕЦЬ, завідувачка кафедри музичного мистецтва, кандидатка мистецтвознавства, доцент Альона БОРШУЛЯК вручили студентам і маґістрантам почесні грамоти за активну участь у науково-дослідній роботі у звітному році.
Матеріали, які стали наслідком науково-дослідної та пошукової праці студентів і магістрантів під керівництвом наукових керівників, подано до друку у збірник наукових праць студентів і магістрантів мистецьких спеціальностей педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (випуск XVІІ).
Вітаємо всіх учасників звітної наукової конференції, бажаємо нових досягнень та подальших успіхів у навчанні.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати і навчатись!