16 квітня на кафедрі музичного мистецтва відбувся методичний вебінар для здобувачів вищої освіти «Особливості навчально-методичного забезпечення уроків інтегрованого курсу «Мистецтво» у Новій українській школі».

Спікером вебінару виступила Лариса Гринишина – вчитель мистецтва вищої категорії, вчитель-методист Старокостянтинівської ЗОШ 1-3 ступенів №8, заступник директора з виховної роботи, авторка підручників та модельної програми з інтегрованого курсу «Мистецтво», тренерка НУШ. Ініціювала та модерувала вебінар ґарант освітньо-професійної програми Середня освіта (Музичне мистецтво) другого (магістерського рівня вищої освіти) Тетяна Борисова.

Лариса Гринишина ґрунтовно висвітлила концептуальні ідеї Нової української школи щодо культурного й творчого розвитку сучасних здобувачів загальної середньої освіти, розкрила алгоритми реалізації вимог Державного стандарту (мистецька галузь) у навчальних програмах з «Мистецтва», поділилась багаторічним власним досвідом розробки модельних програм. У рамках вебінару було презентовано низку підручників з інтегрованого курсу «Мистецтво», зокрема за авторства пані Лариси. Студенти ознайомились із цікавими дидактичними матеріалами, оригінальними й змістовними розробками уроків мистецтва, розширили свою обізнаність у сфері медіаресурсів, аудіо- матеріалів та візуальних засобів, які можуть застосовуватись у процесі мистецької освіти сучасних учнів і здатні перетворити урок мистецтва на захоплююче свято творчості. Здобувачі мали можливість поставити спікерці низку запитань, що стосуються секретів успішної професійної діяльності сучасного вчителя мистецтва, на які отримали вичерпні відповіді й рекомендації.

Висловлюємо щиру вдячність шановній спікерці – Ларисі Гринишиній за високий професіоналізм, відданість мистецько-педагогічній справі, а також за прагнення передати свій досвід новому поколінню вчителів мистецтва і мотивувати студентську молодь до професійного розвитку й удосконалення власної педагогічної майстерності!

Вебінар «Особливості навчально-методичного забезпечення уроків інтегрованого курсу «Мистецтво» у Новій українській школі»