Однією з тенденцій сучасного музичного простору, яка впливає на хід історії мистецтва, без перебільшення можна назвати фестивально-конкурсний рух. Він демонструє широкій аудиторії нові твори, віддзеркалює події життя суспільства, відкриває шлях на сцену талановитим, молодим виконавцям і композиторам. Пожвавлюючи творчі процеси, такі акції прикрашають й увиразнюють художню ауру міст, неодмінно привертають до себе увагу. До організації та проведення фестивалю конкурсу в якості члена журі долучилась Печенюк Майя Антонівна, кандидат педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри музичного мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Печенюк М. А. – член журі щорічного фестивалю-конкурсу “Український міжнародний музичний феєрверк”