24 жовтня 2019 року магістранти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) (заочна форма навчання) завершили проходження асистентської практики в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка концертом української музики «Українська музика – душа українського народу», який проходив в Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. В концерті прозвучали відомі твори композиторів-класиків і невідомі твори української музики. Магістранти використали різні форми виконання – хорове, ансамблеве і сольне. В концерті також брало участь тріо викладачів Кам’янець-Подільської дитячої музичної школи імені Фадея Ганіцького у складі Сторожук Олександри, Олени Лисої та Дмитра Бачинського.

Вітаємо магістрантів з завершенням проходження асистентської практики